Eesti keel English

Liitu meie uudiskirjaga

Uudiste saamiseks sisesta oma e-posti aadress.

Nimi
E-mail
 

Ostutingimused

VINIFOODI E-POE TINGIMUSED

Tellimine on kiire ja mugav. Vinifoodi e-poes on toote illustreeriv pilt, lähem info ning serveerimissoovitused, mis muudavad valiku tegemise lihtsamaks kui kaupluses ostu sooritades. Paljud meie poolt maaletoodavad tooted on Eestis saadaval vaid Vinifoodi e-poes, pakume laia valikut eksklusiivseid kvaliteetveine ja kinkepakendeid, mida Eesti kaubandusvõrgus saada ei ole. Kuna paljusid tooteid vahendame tootjatelt otse, saame pakkuda parimat hinna ja kvaliteedi suhet. Oleme tegutsenud Eesti turul juba 18 aastat hulgimüügifirmana, nüüd pakume mugavat võimalust ka eraisikutele veinikeldrite täiendamisel ning igapäevaste veinide soetamisel meie e-poest.  Koguselist piirangut tellimustel ei ole.

 Vinifood müüb tooteid ja teenuseid üle 18-aastastele eraisikutele ning ettevõtetele.

 KASUTAJATE REGISTREERIMINE

 Püsikliendiks registreerimiseks palun sisestage oma nimi ja e-maili aadress.

Püsiklientidele saadetakse sooduspakkumisi ja uudiskirju.

  HINNAD JA TASUMINE

 Kõik hinnad  sisaldavad käibemaksu. Minimaalne ostutellimuse summa on  50.- EUR.

 Tellimuse summale lisandub kauba kohaletoimetamise korral saatmiskulu. Saatmiskulu suurus sõltub kohaletoimetamise piirkonnast. 

  • Kohaletoimetamine Tallinnas ja Tallinna lähiümbruses: 5,70 EUR
  • Kohaletoimetamine ülejäänud Eesti piirkondades: 10 EUR
  • Tulles tellimusele ise järgi Visase 5 Tallinn, arvele saatmiskulu ei lisandu.

 TELLIMINE

 Palun valige tooted, mida soovite osta, lisades need ostukorvi. Miinimumtellimus on 50.- EUR, koguselist piirangut ei ole.

 Transpordivalikute alt valige teile sobiv variant, kohaletoimetamise soovi korral palun täpsustage kindlasti oma aadress ja lisage kontakttelefon.

 Tellimuse kohalejõudmisel kinnitame selle omalt poolt ning saadame arve tasumiseks teie e-maili aadressile.

 TELLIMUSE KINNITUS

 Peale tellimuse kättesaamist kontrollime kauba olemasolu laos ning saadame Teie e-mailile arve. Tellimuste käitlemise aeg on tööpäeviti 09:00- 15:00.   Tellimused, mis on edastatud ja tasutud kuni kella 15:00ni, toimetatakse kohale alates järgmisest tööpäevast.

 Peale laekumise kinnitust võtame teiega kohe ühendust, et täpsustada kauba üleandmise aega ja kohta. Täpne kuupäev, kellaaeg ja aadress lepitakse eelnevalt kokku e-maili või telefoni teel.   

 PRIVAATSUS

 Kõiki edastatud isikuandmeid kasutatakse tellimusega seotud küsimustes, neid ei avaldata kolmandatele osapooltele.  

 MÜÜJA ÕIGUSED

Vinifood jätab endale õiguse muuta hindu. Osadel piltidel on illustreeriv tähendus, toote sildi detailid võivad veidi erineda.

 OSTJA ÕIGUSED

 Tasutud ja tarnitud toiduainete kategooriasse kuuluvad kaubad ei kuulu tagastamisele Euroopa Liidu seadusandluse kohaselt.

Kauba vastuvõtmisel palume kontrollida kauba vastavust tellimusele.

Vale või defektiga toote saadetise ilmnemisel tuleb sellest koheselt teavitada aadressil: info@vinifood.ee või telefonil 6 217 570.

 

Tingimused on koostatud 21. 02. 2011.